جلد آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا

جلد: آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا بین الملل آمریکا انگلیس روزنامه گاردین

گت بلاگز اخبار اجتماعی دلایل استعفایم را فردا اعلام می‌کنم/ نمی‌خواهم به علت بیماری شهرداری دچار رکود شود ، نجفی

به گزارش ایسنا، محمد علی نجفی صبحگاه امروز با حضور درحاشیه بهره برداری از 20 پروژه منطقه 8 با اشاره به استعفای خود در جمع خبرنگاران از خاطرات حجت اسلام و المسلی

دلایل استعفایم را فردا اعلام می‌کنم/ نمی‌خواهم به علت بیماری شهرداری دچار رکود شود ، نجفی

نجفی: دلایل استعفایم را فردا اعلام می کنم/نمی خواهم به علت بیماری شهرداری دچار رکود شود

عبارات مهم : بیماری

شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران از بررسی دلایل استعفای خود در جلسه فردای شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمد علی نجفی صبحگاه امروز با حضور درحاشیه بهره برداری از 20 پروژه منطقه 8 با اشاره به استعفای خود در جمع خبرنگاران از خاطرات حجت اسلام و المسلیمین دعایی راجع به امام خمینی(ره) گفت: خاطرات حضرت امام جهت همه ما آموزنده هست؛ ولی شرایط تفاوت دارد و درجلسه شورای شهر دلایلم را بیان می کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که اگر اعضای شورای شهر به استعفای شما پاسخ منفی دهند چه می شود؟ گفت: اجازه دهید گزینه های متفاوت را بررسی کنیم و هنوز اعضای شورای شهر حرف های من را نشنیده اند.

دلایل استعفایم را فردا اعلام می‌کنم/ نمی‌خواهم به علت بیماری شهرداری دچار رکود شود ، نجفی

نجفی با بیان اینکه علت مهم استعفای من وقت جهت معالجه است گفت: آیا که در سه چهارماهی که باید جهت درمان بروم کار شهردرای نمی تواند معلق بماند درحالیکه شهرداری به جایگاهی رسیده که آماده حرکت سریع تر و حتی پرش را دارد و نمی خواهم به علت بیماری شهرداری دچار رکود شود.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مرخصی نمی گیرد؟ تصریح کرد: نمی پسندم کسی که مسئول و مدیر است بنا به دلایلی بالای سرکار نباشد آنطور که باید و شاید کار پیش نرود؛ لذا این سیستمی که مرخصی بگیرم و به معالجه بپردازم خیلی مورد قبول نیست و در شهرداری هم این سیستم عمل نمی کند.

به گزارش ایسنا، محمد علی نجفی صبحگاه امروز با حضور درحاشیه بهره برداری از 20 پروژه منطقه 8 با اشاره به استعفای خود در جمع خبرنگاران از خاطرات حجت اسلام و المسلی

شهردارتهران با بیان اینکه نیروهای خوبی در شهرداری وجود دارد که می توان مسئولیت را به آنها سپرد گفت: دوی امدادی در شهرداری انجام شده است که بخشی را من انجام دادم و حالا می توان ادامه مسیر را به دیگران سپرد تا طی کنند و از آنجایی که افراد شایسته حضور دارند فکر نمی کنم ضرورتی بر ماندنم باشد و دوست ندارم سه ماهی مرخصی باشم و اسم من در شهرداری باقی بماند.

وی در پاسخ به این پرسش که ممکن است با رفتن شما سیاست ها در شهرداری عوض کردن کند گفت: شورا که عوض نشده و علی القاعده شهرداری کار خود را ادامه خواهد داد و فکر نکنید تغییراتی که با آمدن من ایجاد شده، از بین برود؛ آیا که تغییرات انجام شده است ، زیر ساختها آماده است و تیم تازه وجود دارد و فضا جهت ادامه کارفراهم است.

واژه های کلیدی: بیماری | شهرداری | شورای شهر | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs