جلد آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا

جلد: آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا بین الملل آمریکا انگلیس روزنامه گاردین

گت بلاگز اخبار حوادث سقوط مرگبار و مرموز دختر جوان از طبقه پنجم در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران

دختر جوانی به نحوه مرموزی از طبقه‌پنجم ساختمان مسکونی در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به داخل خیابان سقوط کرد و جان باخت.

سقوط مرگبار و مرموز دختر جوان از طبقه پنجم در غرب تهران

عبارات مهم : ایران

دختر جوانی به نحوه مرموزی از طبقه پنجم ساختمان مسکونی در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به داخل خیابان سقوط کرد و جان باخت.

به گزارش رکنا، بامداد جمعه – دیروز- مأموران پلیس با تماس شهروندی در جریان سقوط مرگبار دختر جوانی از ساختمان مسکونی حوالی بلوار فردوس در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفتند و راهی محل شدند.

مأموران در محل اتفاق با جسد خونین دختر 25 ساله ای به نام پرستو روبه رو شدند که از طبقه پنجم ساختمان مسکونی به داخل خیابان سقوط کرده و جان باخته بود.

سقوط مرگبار و مرموز دختر جوان از طبقه پنجم در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران

نخستین بررسی ها نشان داد پرستو اهل شهرستان کرج است و شب قبل به محل اتفاق که منزل پسر جوانی هست، آمده و ساعت 2 بامداد به نحوه مرموزی به داخل خیابان سقوط کرده است.

مأموران در بررسی های بعدی دست نوشته ای در محل اتفاق پیدا کردند که حکایت از آن داشت، دختر جوان قبل از اتفاق نوشته هست، قصد دارد به زندگی اش آخر بدهد.

دختر جوانی به نحوه مرموزی از طبقه‌پنجم ساختمان مسکونی در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران به داخل خیابان سقوط کرد و جان باخت.

همزمان با انتقال جسد به دستور بازپرس خاص قتل دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران به پزشکی قانونی، مأموران تحقیقات گسترده ای را جهت کشف راز این اتفاق شروع کردند.

واژه های کلیدی: ایران | خیابان | ساختمان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs