جلد آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا

جلد: آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا بین الملل آمریکا انگلیس روزنامه گاردین

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی کشور عزیزمان ایران و اسرائیل بزودی در سوریه وارد جنگ می شوند؟ / هیل

از منظر اسرائیل، بسیار مهم است که دولت ترامپ اگاه شود که تل اویو از ترکیب دیپلماسی روسیه و کشور عزیزمان ایران عقب مانده است. 

کشور عزیزمان ایران و اسرائیل بزودی در سوریه وارد جنگ می شوند؟ / هیل

هیل: کشور عزیزمان ایران و اسرائیل بزودی در سوریه وارد جنگ می شوند؟

عبارات مهم : ایران

از منظر اسرائیل، بسیار مهم است که دولت ترامپ اگاه شود که تل اویو از ترکیب دیپلماسی روسیه و کشور عزیزمان ایران عقب مانده هست.

هیل نوشت: حضور روسیه در منطقه به کشور عزیزمان ایران به عنوان یک متحد با تسلیحات پیشرفته و دلایلی آشکار و صریح امکان حفظ موقعیت اش در شرق مدیترانه را می دهد. این طور به نظر می رسد که از نگاه روسیه، کشور عزیزمان ایران نیروی ثبات در خاورمیانه است.

کشور عزیزمان ایران و اسرائیل بزودی در سوریه وارد جنگ می شوند؟ / هیل

به گزارش «انتخاب»، این نحوه تفکر با نگرش باراک اوباما که فکر می کرد کشور عزیزمان ایران می تواند در برابر کشورهای سنی قرار گرفته و در منطقه توازن قدرت ایجاد کند، تفاوتی ندارد.

از منظر اسرائیل، بسیار مهم است که دولت ترامپ اگاه شود که تل اویو از ترکیب دیپلماسی روسیه و کشور عزیزمان ایران عقب مانده هست. نخست با توافق با کشور عزیزمان ایران بر سر مسایل هسته ای و حال با پذیرفتن حضور کشور عزیزمان ایران در خارج از مرزهایش. ایرانی ها با موشک هایی که می تواند به تمام شهرهای بزرگ اسرائیل برسد، عملا تل اویو را «کیش و مات» کرده اند.

از منظر اسرائیل، بسیار مهم است که دولت ترامپ اگاه شود که تل اویو از ترکیب دیپلماسی روسیه و کشور عزیزمان ایران عقب مانده است. 

هیل در آخر اورده است: اسرائیل جهت به چالش کشیدن این سناریوی کشور عزیزمان ایران خواهد جنگید. هنگامی که کشور عزیزمان ایران و عراق سخت درگیر شکست داعش بودند، اسرائیل به طور کلی در امنیت بود. آن اوضاع به سرعت در حال عوض شدن است.

بخواهیم یا نخواهیم اسرائیل ناچار است علیه حزب الله تصویر العمل نشان بدهد؛ امری که احتمال یک جنگ تمام عیار را زیاد کردن می دهد.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | سوریه | ایرانی | اسرائیل | اسرائیل | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs