جلد آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا

جلد: آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا بین الملل آمریکا انگلیس روزنامه گاردین

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آیا دختر شاه دیوانه ملکه خواهد شد؟

طرفداران سریال بازی تاج و تخت در حال صحبت در مورد کسانی هستند که تا فصل ٨ زنده مانده اند. آنها بر سر این مسأله بحث می کنند که چه کسانی دقیقا تا اپیزود آخر فصل

آیا دختر شاه دیوانه ملکه خواهد شد؟

آیا دختر شاه دیوانه ملکه خواهد شد؟

عبارات مهم : سریال

طرفداران سریال بازی تاج و تخت در حال صحبت در مورد کسانی هستند که تا فصل ٨ زنده مانده اند. آنها بر سر این مسأله بحث می کنند که چه کسانی دقیقا تا اپیزود آخر فصل هشتم که تا بهار سال آینده منتشر نخواهد شد، زنده خواهند ماند. با این حال ولی اسپویلرها (کسانی که داستان سریال را سریعتر لو می دهند) اشاره کرده اند که روزهای شکوه و قدرت سرسی به آخر خواهد رسید.

عوامل تولید سریال بازی تاج و تخت یک سری کاملا تازه در مورد سرزمین پادشاهی جهت فصل ٨ ساخته اند که در استودیوی بزرگ تایتانیک در شهر بلفاست در ایرلند ساخته شده است هست. از وقت راه اندازی این مجموعه عظیم، طرفداران این سریال شاهد نابودی مکرر سرزمین پادشاهی بوده اند.

این مجموعه شاهد صحنه های جنگی مختلفی بوده، به طوری که دروازه جلویی به صورت کامل با دود و آتش پوشیده شده است هست. همچنین گنبدی در مرکز شهر باز شده است است.

اما حالا یکی از طرفداران ویدیویی را منتشر کرده که نشان می دهد، عنوان خیلی زیاد از اینهاست. کاربر شبکۀ اجتماعی توییتر به نام «جادوگر سرخ» در پستی شبکۀ اجتماعی توییتر ویدیویی را منتشر کرده که گنبد ذکرشده در بالا، به طور کامل به آتش کشیده می شود و دودی سیاه تمام مجموعه را پر می کند. او در کنار این ویدئو نوشته است: «ویدیوی باکیفیت بهتر.من آن آتش کوچک در سمت چپ صحنه را ندیده بودم.»

آنچنان که این کاربر شبکۀ اجتماعی توییتر نوشته، در بخش دیگری از شهر هم شعله های آتش دیده می شود و بنابراین اتفاقاتی که روی زمین در حال افتادن هست، اتفاقات خوبی نخواهند بود.

سرسی که اکنون بعد از فوت فرزندانش، تامن، جافری و میرسلا باراتیون ملکه شده است هست، ناامیدانه در تلاش جهت حفظ سلطنت و موقعیت خود و لنسترها است.

اما آن چیزی که درنهایت اسپویلرها می توانند در مورد آن صحبت کنند، این است که آتش سوزی وحشتناک تنها راهی است که باعث می شود مادر این سه فرزند درنهایت از بین برود.

از سوی دیگر، باید دید که چه کسی جای او را خواهد گرفت و با او چنین خواهد کرد. با توجه به وجود آتش سوزی در فیلم، این اتفاق قاعدتا باید از سوی دراگون ها (سه اژدها) صورت بگیرد که می توانند شهر را به نابودی بکشانند و نه وایت واکرها.

همچنین صحنه دود و آتش در شهر نشان می دهد که اژدهای یخی یا «ویزریون» که یخ پرتاب می کند، نمی تواند در نزدیکی های آن صحنه باشد.

یعنی باعث و بانی این نابودی سرزمین پادشاهی، دنریس تارگرین است؟

شاید ملکه موسفید درنهایت تصمیم بگیرد که مهم ترین دشمن خود را با دو اژدهای باقی مانده اش از بین ببرد.اما این که مادر اژدها در رسیدن به خواسته اش مبنی بر حکمرانی بر کل سرزمین وستروس با متحدانش، تیریون لنستر، و جان اسنو، موفق بشود؛ مسأله مورد مناقشه ای هست. ممکن است این گونه نباشد.در واقع دنریس می تواند رسالت خودش را با واکنش‌ها ناشایست مانند پدرش، شاه دیوانه انجام دهد و بنابراین حکومتش مثل حکومت پدرش، سراسر پر از وحشت و وحشت و خشونت باشد. در این صورت آیا ممکن است که پادشاه شمال، جان اسنو، در آخرین لحظات جای دنریس را بگیرد و او را کنار بزند؟ هیچ کس نمی داند! فصول یک تا هفت سریال بازی تاج و تخت انتشار یافته و فصل هشتم در سال ٢٠١٩ منتشر خواهد شد.

روزنامه شهروند

آیا دختر شاه دیوانه ملکه خواهد شد؟

واژه های کلیدی: سریال | دیوانه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs