جلد آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا

جلد: آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا بین الملل آمریکا انگلیس روزنامه گاردین

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (510)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (510)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (510)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

مانند هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. ممنون از اینکه امروز هم همراه ما هستید.

سلفی سروش رفیعی بازیکن خوب فوتبال کشورمان در کنار پدر و مادر عزیزش شروع مطلب امروز ماست تا بهانه ای باشد جهت آرزوی سلامتی جهت همه پدر ها و مادرهای عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (510)

با هر گل، پاس گل، پنالتی و حتی اوت دستیِ موفقی که رضا قوچان نژاد در لیگ هلند رقم میزند، یک استوری “مبارک باشه عزیزم” در صفحه راحت بیات آپلود میشود.

گریم صابر در نمایش “سی”، مناسب جهت چسباندن روی قندان.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

عمو پورنگ به سفر خارجی رفته است و مدام تصویر هایی با کپشن “رهایی” میگذارد. عمو جان یه ذره جنبه داشته باش.

محمدعلی فلاحتی نژاد قهرمان سال های نه چندان دور وزنه برداری کشورمان بعد از یک دوره سخت بیماری از میان ما رفت و جامعه ورزشی کشور را سوگوار کرد. تسلیت میگوییم به خانواده ی مرحوم فلاحتی نژاد و جامعه ورزش وزنه برداری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (510)

شبنم جان ممنون از اینکه تاکید کرده ای “قبل از کنسرت” تصویر را گرفته ای، چون ظاهرت زیاد با کپشن “قبل از پاتختی” همخوانی دارد.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

نیما فلاح و سحر ولدبیگی با این سلفی کافه یکی ار رفقایشان تبلیغ کردند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (510)

سیمرغ بلورین “ناز ترین” تصویر ماه هم میرسد به این تصویر مهدی یغمایی که موهایش به کنار، نگاهش عجب غوغایی در خود دارد!

سلفی هنرمندانِ به وجد آمده، در کنار اکبر خان میثاقیان، در حاشیه یک مراسم خیریه در مشهد. ساماز سماواتی، سعید داخ، علی صالحی، شهروز ابراهیمی و رامبد شکرآبی در تصویر حضور دارند.

سلفی سارینا زن قائدی در کنار پدرش، در مسیر رفتن به کلاس تابستانی. چون دختر های این دوره و زمانه در جایی جز مدرسه تن به مقنعه نمیدهند.

مانی نوری هم از آن دسته عزیزانی است که از سندروم “به من توجه کنید” زحمت میبرد. البته این عزیزان زیاد از این سندروم لذت میبرند و زحمت آن جهت سایرین است.

شهروز ابراهیمی به همراه مادر عزیزش در کنار نعیمه نظام دوست در همان مراسم خوش حالی خیریه ای که در مشهد برگزار شده است بود.

سلفی ستاره حسینی و ستاره اسکندری با یکی از فیلترهای اسنپ چت. باز خدا را شکر از فیلتر های دیگری استفاده نکرده اند و به خود احترام گذاشته اند.

مراسم خوش حالی حافظ چند روز پیش تمام شده است ولی تصویر های آن تا مراسم خوش حالی حافظ سال بعد ادامه خواهد داشت! کوروش تهامی و همسرش در این مراسم.

من جای فریبا متخصص بوده پیش از گرفتن سلفی به ارسلان میگفتم “اول دکمه پیرهنتو ببند بعد”.

سوگل طهماسبی با این تصویر تولد برادر عزیزش را تبریک گفت.

پدرام کریمی چند روزی است که به پاریس رفته و از اینکه در این چند روز نتوانسته هر روز پست بگذارد از همه معذرت خواهی کرد. راحت باش پدرام جان، کسی یادش نبود که نیستی!

اگر چهار سال پیش این تصویر را به هواداران نفیسه روشن نشان میدادی و میگفتی که این عکسِ چهار سال آینده نفیسه زن هست، قطعا باور نکرده و تصویر العمل تندی نشان میدادند. ولی خب هیچ عاملی عجیب تر و غیر قابل آینده نگری تر از گذر وقت نیست.

عکس یادگاری ستاره های هنر کشورمان به همراه تندیس های حافظ خود در حاشیه مراسم خوش حالی حافظ. نوید محمدزاده، استاد کیهان کلهر و هوتن شکیبا، سه هنرمند باافتخار و کرد زبان کشورمان در کنار رضا درمیشیان و سایر عزیزان.

ملیکا زارعی با این تصویر سه دهمِ درصد سرانه مطالعه در کشور را زیاد کردن داد.

جادوی سهراب پورناظری در نمایش “سی” که با استقبال بینظیری رو به رو شده است است و اجرای آن تمدید گشته است.

سوال روز: بنظر شما سروش در لحظه ثبت این تصویر با خود چه میگوید؟!
بهترین پاسخ در شماره بعد منتشر خواهد شد.

یک مراسم خوش حالی سینمایی دیگر به نام “جشن منتقدین” پیش رویمان است و سارا بهرامی در آن کاندید شده است هست. بخاطر هنرنمایی در فیلم “ایتالیا، ایتالیا” ساخته کاوه صباغ زاده.

در ادامه تصویر های جا مانده از مراسم خوش حالی حافظ میرسیم به این تصویر الهه حصاری.

و این عکسِ احسان کرمی و ساره بیات. بعید نیست فردا رضا قوچان نژاد پست بگذارد و تصویر گرفتن در کنار احسان کرمی مجری خوب کشورمان را به خواهر زن اش تبریک بگوید.

خواهران هنرمند و کم کار سینما و تلویزیون، یعنی نگین صدق گویا و شیرین بینا در همین مراسم. آیا میدانستید نگین زن 47 ساله و شیرین زن 52 ساله هستند؟!

شهره زن ها در تمرین کنسرتشان. ای کاش کسی بود تا به عزیزان گوشزد میکرد که صرفاً نام “شهره” داشتن دلیلی بر خواننده بودن نمیشود. آن یک مورد هم استثنا شده است است!

جشن حافظ نیست و پشت صحنه کنسرت فرزاد فرزین هست. تصویر یادگاری بهاره کیان افشار و همکارش در سریال عاشقانه. بهاره در این پست از همسر نازنین فرزاد گفته، خبری که تا پیش از این رسانه ای نشده بود.

علی کریمی و کفش بدون جوراب؟ نه باور نمیکنم.

سلفی ماهایا پطروسیان در کنار الناز شاکردوست، مربوط به پشت صحنه فیلم سینمایی “خفگی” ساخته فریدون جیرانی که در مراسم خوش حالی منتقدین نامزد عالی ترین فیلم و کلی عناوین دیگر شده است است.

سارا رسولزاده، یکی از آن هنرمندانی که اگر امروز پیج اینستاگرام بسازد، فردا یک میلیون فالوئر میگیرد! آنقدر که در “عاشقانه” خاطرخواه پیدا کرده.

“به اندازه ی تو کسی نیست.. که بتونه غممو کم کنه
بدونه یه وقتایی لازمه.. که تنهام بذاره و ترکم کنه
کسی نیست مثل تو با صداش.. بخوابم و رو ابرا بیدار شم
همیشه بلد باشه چیزی بگه که.. تو اوج دلتنگی خوشحال شم”

آرزوی موفقیت و سلامتی داریم جهت مونا برزویی، از ترانه سراهای خوب کشورمان.

سلفی یوسف تیموری در کنار رضا گلزار، طوری که انگار با هم خیلی رفیق هستند.

– آقا مدیری این همه بازگر میاری تو سریالات این بار منم دعوت کن پامرغی میرم کلی میخندونم مردمو.
+ برو پایین عزیزم.

چیزی که از اینترنت سفارش میدهی (برو پایین)

چیزی که برایت میفرستند!

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | ستاره | تلگرام | اینستاگرام | اخبار فرهنگی و هنری

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (510)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (510)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs