جلد آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا

جلد: آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا بین الملل آمریکا انگلیس روزنامه گاردین

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آشنایی با چهار بمب نقل و انتقالاتی منصوریان

فقط پرسپولیس نیست که جهت فصل نقل و انتقالات تابستانی نقشه کشیده و از حالا با چندینه بازیکن مشهور به توافق رسیده بلکه استقلالی‌ها هم گزینه‌های خود را روی میز افت

آشنایی با چهار بمب نقل و انتقالاتی منصوریان

آشنایی با چهار بمب نقل و انتقالاتی منصوریان

عبارات مهم : پیراهن

فقط پرسپولیس نیست که جهت فصل نقل و انتقالات تابستانی نقشه کشیده و از حالا با چندینه بازیکن مشهور به توافق رسیده بلکه استقلالی ها هم گزینه های خود را روی میز افتخاری گذاشته اند.

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلال هم در این آخرین روزهای لیگ شانزدهم، هم و غم خود را فقط جهت کسب نایب قهرمانی نگذاشته و به تشکیل تیمی قدرتمند جهت فصل آینده نیز فکر می کند. این تیم با نظر علیرضا منصوریان وارد نقل و انتقالات شده، از مدت ها قبل فهرستی تهیه شده است تا بازیکنان جدیدی جذب شوند. بازیکنانی که بیایند، نقاط ضعف استقلال را پوشش بدهند و آخر این تیم را به عنوان قهرمانی لیگ هفدهم برسانند.

آشنایی با چهار بمب نقل و انتقالاتی منصوریان

منصوریان چشم به جذب بازیکنانی دارد که هم با تجربه باشند و هم از نظر سنی بتوانند تا چند سال آینده پیراهن استقلال را بر تن کنند. سرمربی استقلال با این نشانه وارد نقل و انتقالات شده است و دست روی چند بازیکن از ذوب آهن، استقلال خوزستان و حتی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران گذاشته. البته سهم ذوب آهن از فهرست منصوریان زیاد از دو تیم دیگر است.

استقلال درون دروازه، دروازه بان جدیدی می خواهد. به نظر می رسد اختلاف میان منصوریان و مهدی رحمتی به طور کامل برطرف نشده. از طرفی رحمتی ۳۶ ساله شده است و دوران افت و کم کردن خود را شروع کرده. بعد ابراز علاقه منصوریان به جذب دروازه بانی جدید، ملی پوش و البته جوان تر از رحمتی نمی تواند اسباب تعجب را همراه داشته باشد. رشید مظاهری نام این دروازه بان هست. دروازه بان ۲۷ ساله ذوب آهن که در سه فصل اخیر باثبات ظاهر شده، کمتر اشتباه کرده و جایگاهی مستحکم در فهرست کی روش به دست آورده.

فقط پرسپولیس نیست که جهت فصل نقل و انتقالات تابستانی نقشه کشیده و از حالا با چندینه بازیکن مشهور به توافق رسیده بلکه استقلالی‌ها هم گزینه‌های خود را روی میز افت

مظاهری را منصوریان می خواهد. شاید رشید هم بدش نیاید با توجه به تمدید قرارداد ۵ ساله بیرانوند با پرسپولیس، پیراهن استقلال را بپوشد و حضور در این تیم پرطرفدار پایتخت را به تجربیات خود بیفزاید. این وسط فقط یک مانع وجود دارد. ابتدا باقی ماندن دو سال از قرارداد رحمتی با استقلال و سپس قرارداد یک ساله و مشروطی که مظاهری با ذوب آهن بسته و به آن متعهد است.

همه اینها شاید باعث شود حسین حسینی از استقلال جدا شود و آن وقت رحمتی بماند و با رشید مظاهری مسابقه کند. رقابتی که هم جهت طرفداران تیم استقلال جالب خواهد بود و هم جهت دو دروازه بان که نشان داده اند قافیه را به همین راحتی ها نمی بازند. جز مظاهری، منصوریان روی سه بازیکن دیگر از ذوب آهن نظر مثبت دارد و صید آنها را در دستور کار قرار داده.

مهرداد قنبری یکی از این سه بازیکن هست. دفاع چپ سابق تیم ملی که بعد از مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی جایگاه خود را در ذوب آهن از دست داد و مهران درخشان مهر را به عنوان یک رقیب جوان جلوتر از خود و در ترکیب مهم ذوب آهن دید.

آشنایی با چهار بمب نقل و انتقالاتی منصوریان

درخشان مهر ۱۸ ساله آنقدر فوق العاده ظاهر شد که مجتبی حسینی هم دیگر به قنبری در ترکیب مهم بازی نداد. قنبری که قبل از ضرب دیدگی یکی از عالی ترین مدافعان چپ لیگ برتر بود مورد توجه منصوریان قرار گرفته تا پیراهن استقلال را بپوشد. او ۲۷ ساله است و با توجه به جدایی احتمالی زکی پور و حضور او در تراکتورسازی می تواند پرسشها استقلال در این منطقه از زمین را حل کند.

قاسم حدادی فر را هر لحظه در فهرست استقلال و پرسپولیس دیده ایم ولی حضورش در این دو تیم را هرگز. هافبک ۳۳ ساله ذوب آهن هر لحظه به این تیم وفادار مانده، حتی در روزهایی که پرسپولیس و استقلال را هواخواه سفت و سخت خود می دید و آنها را در قامت دو مشتری پر و پا قرص. حدادی فر در این سال ها هرگز به پیشنهاد استقلال و پرسپولیس پاسخ مثبت نداد ولی بعید نیست این فصل اوضاع عوض کردن کند. هافبک ذوب آهن بدش نمی آید حضور در یکی از این دو تیم را تجربه کند. پرسپولیس که در خط هافبک جای خالی ندارد، بعد می ماند استقلال که نیاز به یک بازیکن باتجربه دارد. بازیکنی مانند حدادی فر که در میانه زمین به بازی این تیم ریتم بدهد و آن را کنترل کند.

فقط پرسپولیس نیست که جهت فصل نقل و انتقالات تابستانی نقشه کشیده و از حالا با چندینه بازیکن مشهور به توافق رسیده بلکه استقلالی‌ها هم گزینه‌های خود را روی میز افت

بعد از حدادی فر، نام مرتضی تبریزی هم در فهرست منصوریان به چشم می خورد. مهاجم ۲۶ ساله ذوب آهن که کاپیتان سوم این تیم محسوب می شود و عالی ترین گلزن این تیم. تبریزی که در لیگ شانزدهم ۱۰ گل به ثمر رسانده مورد توجه استقلال واقع شده است است و شاید در آخر فصل اصفهان را به مقصد پایتخت کشور عزیزمان ایران ترک کند و پیراهن آبی بپوشد. پیراهنی که آخر می دهد به حضور ۴ ساله او در ذوب آهن.

جز این چهار بازیکن، محمد دانشگر از نفت تهران، حسن بیت سعید از استقلال خوزستان و حتی رحیم زهیوی از الشحانیه، سجاد شهباززاده از نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در فهرست منصوریان حضور دارند. بازیکنانی که گفته می شود با بعضی از آنها توافق نهایی هم صورت گرفته و فقط ثبت قرارداد مانده تا حضورشان در استقلال رسمی شود. این فهرست منصوریان هست، فهرستی پر ستاره که می تواند این مربی را به آرزوی خود که قهرمانی با استقلال در لیگ برتر است برساند.

واژه های کلیدی: پیراهن | بازیکن | پیراهن | استقلال | استقلال | بازیکنان | منصوریان | پرسپولیس | پرسپولیس | مهدی رحمتی | دروازه بان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs