جلد آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا

جلد: آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا بین الملل آمریکا انگلیس روزنامه گاردین

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرسپولیس به خاطر استقلال تحت فشار است/ به عقاید برانکو احترام بگذاریم ، استیلی

سرمربی سابق پرسپولیس می‌گوید بخش زیادی از نارضایتی‌ها و انتقادها از این تیم به خاطر بازی‌های خوب استقلال است.

پرسپولیس به خاطر استقلال تحت فشار است/ به عقاید برانکو احترام بگذاریم ، استیلی

استیلی: پرسپولیس به خاطر استقلال تحت فشار است/ به عقاید برانکو احترام بگذاریم

عبارات مهم : برانکو

سرمربی سابق پرسپولیس می گوید بخش زیادی از نارضایتی ها و انتقادها از این تیم به خاطر بازی های خوب استقلال است.

به گزارش ایسنا، پرسپولیس روز گذشته با کسب پیروزی برابر پدیده مشهد، به دومین قهرمانی متوالی و چهارمین قهرمانی خود در تاریخ لیگ برتر دست یافت. حمید استیلی در گفت وگو با ایسنا، راجع به مشخص شدن قهرمانی پرسپولیس بعد از چندی هفته وقفه اظهار کرد: قهرمانی پرسپولیس از چند هفته قبل مسجل بود. نتیجه های چند وقت اخیر خوب نبود و منجر به عقب افتادن قهرمانی تیم شد که نارضایتی هواداران را هم به دنبال داشت. در هر حال به هواداران، پیشکسوتان، بازیکنان، مربیان و مسئولان کلوب پرسپولیس تبریک می گویم. امیدوارم از این لحظه جهت بازی در لیگ قهرمانان آسیا آماده شوند و با کسب پیروزی برابر السد، به رده نخست گروهشان برسند.

او تاکید کرد: الان خیال پرسپولیس از قهرمانی راحت شده است و می تواند روی بازی با السد تمرکز کند. جهت این که در مرحله بعد قرعه بهتری داشته باشند، باید السد را ببرند.

پرسپولیس به خاطر استقلال تحت فشار است/ به عقاید برانکو احترام بگذاریم ، استیلی

سرمربی سابق پرسپولیس راجع به زیاد کردن انتقادها از نحوه بازی این تیم گفت: پرسپولیس به قدری خوب بوده که بعضی وقت ها که از فرم خوبش دور هست، انتقادها از این تیم زیاد می شود. با تمام انتقادها، پرسپولیس مقتدرانه قهرمانی کشور عزیزمان ایران شد. این روزها استقلال هم شرایط خوبی دارد و خوب فوتبال بازی می کند. همه این ها در زیاد کردن انتقادات تاثیرگذار بوده و موجب این می شود که هواداران از پرسپولیس بازی های قشنگی را بخواهند. هر لحظه شرایط تیم رقیب روی هواداران تاثییر می گذارد. نباید به این پرسشها توجه کرد. پرسپولیس الان قهرمان شده است و باید به بازی با السد فکر کند.

استیلی با بیان این که بازیکنان جوان می توانند در سه هفته نهایی لیگ برتر خودشان را نشان دهند، افزود: بازیکنانی که در طول فصل خیلی تحت فشار بودند، می توانند از این هفته استراحت کنند و فقط در آسیا به میدان بروند. الان وقت خوبی است که بازیکنان جوان توانایی های خود را نشان دهند و ثابت کنند که ارزش سرمایه گذاری را دارند.

سرمربی سابق پرسپولیس می‌گوید بخش زیادی از نارضایتی‌ها و انتقادها از این تیم به خاطر بازی‌های خوب استقلال است.

او راجع به دیدار پرسپولیس و السد در ورزشگاه آزادی و شانس پیروزی سرخپوشان در برابر هواداران گفت: پرسپولیس توانایی مورد نیاز را جهت پیروزی برابر هواداران دارد. در بازی رفت، تیم برانکو انتقادآمیز بازی کرد و سه گل خورد. فاصله ما و السد سه گل نیست. در بازی برگشت، تیم با حضور هواداران می تواند پیروز شود.

بازیکن و سرمربی سابق پرسپولیس راجع به نیمکت نشینی بازیکنانی مانند محسن مسلمان و مشکلاتی که میان او و برانکو وجود دارد گفت: ما باید به نظر مربی احترام بگذاریم. سکان هدایت تیم را به او دادیم و باید به عقایدش هم احترام بگذاریم. شکی نداریم که محسن مسلمان جزو عالی ترین پاسورهای لیگ برتر هست. چون ما درون تیم نیستیم، نمی دانیم چه اتفاقاتی رخ داده هست. موفقیت یک تیم به پرسشها فنی و اخلاقی بستگی دارد. شاید هر سال بگویند برانکو با ستاره های تیمش کنار نمی آید ولی باید به این عنوان احترام گذاشت و بازیکن باید هر لحظه مطیع مربی باشد.

استیلی راجع به اوضاع تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا نیز اظهار کرد: تیم استقلال نسبت به تمام تیم های ایرانی که در آسیا حضور داشتند، بهتر بود. الان هم در جدول اوضاع خیلی خوب دارد. پرسپولیس در دور گروهی نوسان زیادی داشت. ذوب آهن هم شرایط خوبی دارد. این سه تیم در آسیا خوب بودند. استقلال، پرسپولیس و ذوب آهن شرایط خوبی دارند و می توانند به دور بعد افزایش کنند. فقط تراکتورسازی در دور گروهی خوب نبود و از بین بردن شد. فکر می کنم استقلال در دور بعد بازی ها به ذوب آهن بخورد که متاسفانه یکی از تیم های خوب کشور عزیزمان ایران از بین بردن می شود.

پرسپولیس به خاطر استقلال تحت فشار است/ به عقاید برانکو احترام بگذاریم ، استیلی

واژه های کلیدی: برانکو | استقلال | استقلال | هواداران | هواداران | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs