جلد آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا

جلد: آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا بین الملل آمریکا انگلیس روزنامه گاردین

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بیل در تابستان رئال مادرید را ترک می‌کند

نشریه معتبر اسپانیایی مدعی شد کلوب رئال مادرید با فروش تابستانی گرت بیل مخالفتی ندارد و قصد دارد با نظرات مدیر برنامه‌های او کنار بیاید.

بیل در تابستان رئال مادرید را ترک می‌کند

بیل در تابستان رئال مادرید را ترک می کند

عبارات مهم : ستاره

نشریه معتبر اسپانیایی مدعی شد کلوب رئال مادرید با فروش تابستانی گرت بیل مخالفتی ندارد و قصد دارد با نظرات مدیر برنامه های او کنار بیاید.

به گزارش ایلنا، نشریه اسپانیایی مارکا خبر داد با اینکه گرت بیل با رهایی از مصدومیت جایگاه نسبی در ترکیب رئال مادرید دارد و به ادامه فصل به همراه کهکشانی ها امیدوار هست، این تیم را در آخر فصل ترک می کند.

بیل در تابستان رئال مادرید را ترک می‌کند

بیل با وجود مصدومیت هایی که داشته به مارکو آسنسیو اجازه داده تا در ترکیب شکوفا شود و در موقعیتی قرار ندارد که با او مبارزه کند؛ آسنسیو جوان در هر بازی به تعویض طلایی زیدان تبدیل می شود و در روند نتیجه گیری بسیار موثر است با در نظر گرفتن اینکه کمتر دچار مصدومیت شده است است.

مارکا گفته زمانی که بیل از تاتنهام به رئال پیوست انتظار می رفت به نیمار رئال تبدیل شود در کنار اینکه به کریستیانو رونالدو یاری کند و ستاره کلوب باشد. در واقع لوس بلانکوس به این فکر می کند که او در حد و اندازه ای که انتظار می رفت ظاهر نشده هست. علاوه بر این در رئال مادرید هیچ کس ملی پوش ولزی را به عنوان یک کاندیدای توپ طلا نمی بیند.

نشریه معتبر اسپانیایی مدعی شد کلوب رئال مادرید با فروش تابستانی گرت بیل مخالفتی ندارد و قصد دارد با نظرات مدیر برنامه‌های او کنار بیاید.

انتقال تابستانی

بیل با وجود ۲۵ مصدومیتی که داشته در مجموع ۷۸ بازی جهت رئال به میدان رفته و کلوب با این وجود مشکلی جهت خروج او در تابستان نخواهد داشت. مدیر برنامه های او رقمی همانند انتقال نیمار از بارسلونا به پاری سن ژرمن را در ذهن دارد. منچستریونایتد جدی ترین مشتری او در بازار است و باید دید در نهایت چه اتفاقی جهت این ستاره ولزی رقم می خورد.

واژه های کلیدی: ستاره | انتقال | مصدومیت | تابستان | تابستانی | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs