جلد آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا

جلد: آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا بین الملل آمریکا انگلیس روزنامه گاردین

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات «تیام» در استقلال بماند برایش بهتر است/ اسکلت تیم حفظ شود ، حسن زاده

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با شرایطی که تیام در استقلال به دست آورد بعید می‌دانم خودش هم بخواهد جهت فصل بعد از این تیم جدا شود. 

«تیام» در استقلال بماند برایش بهتر است/ اسکلت تیم حفظ شود ، حسن زاده

حسن زاده:«تیام» در استقلال بماند برایش بهتر است/اسکلت تیم حفظ شود

عبارات مهم : فوتبال

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با شرایطی که تیام در استقلال به دست آورد بعید می دانم خودش هم بخواهد جهت فصل بعد از این تیم جدا شود.

رضا حسن زاده در گفتگو با مهر اظهار داشت: از حق نگذریم باید به مجموعه استقلال جهت فصل قبل نمره قبولی دارد. آنها در نیم فصل نخست سختى ها و آسانى ها داشتند ولی شیب حرکتی این تیم صعودی بود و هرچه به آخر فصل نزدیک تر می شدیم استقلالی ها به اوج می رسیدند و عالی ترین بازیهای این تیم را در آخرین هفته ها شاهد بودیم.

وی افزود: به هرحال کسب رتبه سوم لیگ، قهرمانی حذفی و افزایش به مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا را نمی توان عملکرد ضعیفی جهت مجموعه کلوب استقلال دانست. این تیم توانست به آن پرستیژی که از قبل داشت برسد و این بزرگترین دستاورد این کلوب در فصل گذشته بود.

«تیام» در استقلال بماند برایش بهتر است/ اسکلت تیم حفظ شود ، حسن زاده

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص احتمال جدایی مامه تیام اظهار داشت: تیام هیچگاه در عمر فوتبالی اش مثل این چند ماهی که در استقلال بود مطرح و محبوب نشده بود و او آنقدر حرفه ای است که این عنوان را درک کند. البته پیشنهادات نجومی تیم های عربی و حتی شرق آسیا هر بازیکنی را می تواند وسوسه کند، ولی به نظر می رسد تیام حداقل یک فصل دیگر هم در استقلال بماند. این جهت خودش هم بهتر است و خود تیام هم این را می داند. او می تواند با استقلال موفقیت های بیشتری از جمله آقای گلی کشور عزیزمان ایران و آسیا و موفقیت های تیمی زیاد در سطح آسیا را تجربه کند و پیشنهاداتی بسیار بزرگتر از پیشنهادات فعلی اش بگیرد. این امکان را فقط استقلال می تواند جهت تیام ایجاد کند.

کاپیتان سابق استقلال گفت: امیدوارم مدیریت استقلال موفق به حفظ استخوانبندی تیم شده است و تنها نیاز به ترمیم بعضی نقاط ضعف داشته باشد. این می تواند تنها رمز و راز قهرمانی آبی پوشان در فصل آینده باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با شرایطی که تیام در استقلال به دست آورد بعید می‌دانم خودش هم بخواهد جهت فصل بعد از این تیم جدا شود. 

حسن زاده سپس در خصوص شرایط تیم ملی و تصمیم کی روش در خصوص خط زدن بعضی بازیکنان مهم بیان داشت: در این باره به اندازه کافی صحبت شده است و موافقان و مخالفان هم نظرات خودشان را داده اند. من فقط به بیان این مطلب بسنده می کنم که نه کی روش و نه هیچ مربی دیگری هرگز تعمدا به اعتبار خودش خدشه وارد نمی کند. موفقیت تیم ملی الان جهت کی روش مهمتر از خیلی ها هست. او به خاطر خودش هم که شده است می خواهد عالی ترین تصمیمات را بگیرد. حتما تصمیمی که کی روش در خصوص خط خوردگان از تیم ملی گرفته از نظر خودش عالی ترین تصمیم بود. باید به تصمیم او احترام گذاشت و خودش هم باید بعد از جام جهانی نسبت به عملکردش چه خوب و چه بد پاسخگو باشد.

ملی پوش سابق کشورمان در خصوص نتیجه های احتمالی تیم ملی در جام جهانی خاطرنشان ساخت: قشنگی فوتبال به غیر قابل آینده نگری بودن نتیجه های آن هست. درست است که روی کاغذ هر سه تیم از ما نفرات بهتری دارند و پر قدرت تر هستند، ولی نتیجه های فوتبال را از پیش و روی کاغذ نمی توان مشخص کرد. شاید تیم ملی کشور عزیزمان ایران هم در جام جهانی نتایجی بگیرد که هیچ کس تصورش را نمی کند.

«تیام» در استقلال بماند برایش بهتر است/ اسکلت تیم حفظ شود ، حسن زاده

واژه های کلیدی: فوتبال | موفقیت | استقلال | فوتبالی | استقلال | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs