جلد آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا

جلد: آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا بین الملل آمریکا انگلیس روزنامه گاردین

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران و اسرائیل بزودی در سوریه وارد جنگ می شوند؟ / هیل

از منظر اسرائیل، بسیار مهم است که دولت ترامپ اگاه شود که تل اویو از ترکیب دیپلماسی روسیه و کشور عزیزمان ایران عقب مانده است.  هیل: ک..

ادامه مطلب

تصویر + برخورد قاطع زن مجری با یک مزاحم

مژده لواسانی مجری برنامه های تلویزیون روزهای گذشته در اینستاگرامش از ایجاد مزاحمت و ایجاد صفحاتی به نام او صحبت کرد. این مزاحمت ها تا جایی ادامه پیدا ..

ادامه مطلب

«حمیدرضا صفت» در بازداشت موقت بسر می‌برد / سرپرست دادسرای امور جنایی تهران

سرپرست دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: «حمید صفت» – خواننده رپ – در بازداشت موقت بسر می‌برد.  سرپرست داد..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (510)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

مطالبه حضور زنان در کابینه سهم‌خواهی نیست / مینو خالقی

مینو خالقی را همه می شناسند. همان بانوی اصفهانی که با رای مردم به مجلس دهم راه یافت، ولی ناگهان خبر ردصلاحیتش بعد از آرای مردم، دنیا را پر کرد. خالقی ..

ادامه مطلب

بیماری کلیه با زیاد کردن خطر تپش قلب نامنظم همراه است

طبق گزارش تازه محققان، افراد دارای عملکرد بد کلیه در معرض زیاد کردن ریسک مبتلا شدن به تپش قلب نامنظم قرار دارند.  بیماری کلیه با زیاد..

ادامه مطلب

بین عربستان و یمن جهت آخر جنگ ، توافق محرمانه بزرگ&quot، افشاگری آمریکا از &quot

وبسایت آمریکایی “جاست سکیوریتی” (Just Security) در تحلیلی از “زد و بندی محرمانه و بزرگ” پرده برداشت که نشان می‌دهد عربستان و ی..

ادامه مطلب

اطلاعیه روابط عمومی دادستانی کل کشور راجع به لغو کنسرت شهرام ناظری

نظر به عدم برگزاری کنسرت جناب آقای شهرام ناظری در شهرستان قوچان و فضاسازی های انجام شده است و به منظور تنویر افکار عمومی به اطلاع می رساند: ..

ادامه مطلب