جلد آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا

جلد: آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا بین الملل آمریکا انگلیس روزنامه گاردین

وظیفه‌ام بود در این جمع حاضر شوم/ ووشو از رشته‌های پر مدال کشور عزیزمان ایران است ، آزمون

ملی‌پوش فوتبال کشور عزیزمان ایران با حضور در اردوی تیم ملی ووشو گفت: ووشو از رشته‌های پر مدال است و وظیفه دانستم در این اردو حاضر شوم.  آزمو..

ادامه مطلب

ساخت قلعه به روش قرون وسطی در فرانسه

اگر مجذوب قرون وسطی هستید به ماشین وقت نیاز ندارید تا از آن دوران دیدن کنید. قلعه «Guedelon» در فرانسه یک پروژه منحصربفرد است که داوطلبان و محققان یک قلعه قرن..

ادامه مطلب

والیبال کشور عزیزمان ایران برابر ژاپن هم به برتری رسید

تیم ملی والیبال کشور عزیزمان ایران در چهارمین دیدارش از رقابت‌های جام قهرمانان بزرگ دنیا ۳ بر یک ژاپن را شکست داد. والیبال کشور عزیزمان ایران ب..

ادامه مطلب

یکشنبه هفته آینده رای پرونده «بنیتا» صادر می‌شود

رییس شعبه 9 دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت که یکشنبه هفته آینده رای پرونده صادر می‌شود. یکشنبه هفته آینده رای پرونده «بنیتا..

ادامه مطلب

رکورد مصرف بنزین ۱۶شهریور شکسته شد

مدیر تامین و توزیع سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی می گوید: روز پنجشنبه، ۱۶شهریور، رکورد مصرف ۱۰۴ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر بنزین در کشور زده شد. ..

ادامه مطلب

مخاطب در سوژه‌های برنامه ورود کرد

تهیه‌کننده برنامه “نگی که نگفتی” می‌گوید: از هفته ابتدایی برنامه، مباحث ما بر اساس تحقیقات اتاق فکر شکل و در اختیار نویسندگان برنامه قرا..

ادامه مطلب

باخت در زمین، راهی جهت فرار از جریمه؟!

آمار بالای از بین بردن تیم‌های لیگ برتری در جام حذفی، این شائبه را ایجاد کرده که شاید بعضی تیم‌ها باخت در زمین را به پرداخت جریمه و گذراندن محرومیت ترجیح ..

ادامه مطلب

مشورت رؤسای جمهور کشور عزیزمان ایران و ترکیه جهت کمک به مسلمانان میانمار

رؤسای جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و جمهوری ترکیه، با تاکید بر اراده دو کشور بر توسعه و تعمیق همکاری‌های یکسان در همه حوزه‌ها، تأکید کردند که در مس..

ادامه مطلب

مخالفت مجلس جمهوری چک با فروش تجهیزات نیروگاه هسته‌ای به کشور عزیزمان ایران

مجلس جمهوری چک با درخواست دولت این کشور جهت فروش تجهیزات نیروگاه اتمی بوشهر به کشور عزیزمان ایران مخالفت کرد. مخالفت مجلس جمهوری چک با فروش ..

ادامه مطلب

«سد معبر» کشور عزیزمان ایران در «بوسان»

فیلم سینمایی «سد معبر» ساخته محسن قرایی در بخش رقابتی جریان‌های تازه بیست و دومین جشنواره فیلم بوسان نخستین حضور جهانی‌اش را تجربه می‌کند. ..

ادامه مطلب