جلد آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا

جلد: آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا بین الملل آمریکا انگلیس روزنامه گاردین

دو رژیم غذایی مناسب جهت حفظ سلامت قلب را بشناسید

مطالعه تازه نشان می دهد دو برنامه رژیم غذایی گیاهی و مدیترانه ای به یک اندازه از قلب محافظت می کنند.  دو رژیم غذایی مناسب جهت حفظ سلامت..

ادامه مطلب

از تئاتر «هنر» با حضور داریوش فرهنگ می‌گوید / وحید رهبانی

این روزها تئاتر «هنر» به نویسندگی «یاسمینا رضا» و کارگردانی «وحید رهبانی» و بازی «داریوش فرهنگ»، «امید روحانی» و «محسن حسینی» در تماشاخانه «پالیز» ..

ادامه مطلب

بیل در تابستان رئال مادرید را ترک می‌کند

نشریه معتبر اسپانیایی مدعی شد کلوب رئال مادرید با فروش تابستانی گرت بیل مخالفتی ندارد و قصد دارد با نظرات مدیر برنامه‌های او کنار بیاید. بیل در ت..

ادامه مطلب

ترکیه نیروهای جدیدی را جهت جنگ در عفرین اعزام کرد

ارتش ترکیه عصر شنبه نیروها و تجهیزات نظامی جدیدی را به شهر مرزی هاتای در جنوب این کشور جهت حمایت از عملیات “شاخه زیتون” در عفرین سوریه اعزام کر..

ادامه مطلب

دیدار سفیر آلمان در کشور عزیزمان ایران با سید حسن خمینی ( عکس)

مشائیل کلور برشتولد سفیر آلمان در تهران، با حضور در جماران با سید حسن خمینی دیدار و گفت و گو کرد. دیدار سفیر آلمان در کشور عزیزمان ایران با..

ادامه مطلب

میزان مالیات بر حقوق در سال ۹۷ چقدر خواهد بود؟

رییس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷، میزان مالیات بر حقوق و زیاد کردن حقوق در سال آینده را تشریح کرد. میزان مالیات بر حقوق در سال ۹۷ چقدر خواه..

ادامه مطلب

برنامه «فرمول یک» به سیاسیون تخصیص داده شده است می‌یابد

«فرمول یک» همزمان با دهه فجر در ساعتی متفاوت و با مدت زمانی طولانی‌تر از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود. برنامه «فرمول یک» به سیاسیون تخصیص داده..

ادامه مطلب