جلد آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا

جلد: آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا بین الملل آمریکا انگلیس روزنامه گاردین

۵ تفاوت اوراق «مسکن» و «ملی»

به گزارش دنیای اقتصاد ؛ دومین مسیر عرضه اوراق تسهیلات خرید مسکن، برابر متقاضیان گشوده شد. متقاضیان وام بدون سپرده مسکن که تاکنون تنها به اوراق بانک مسکن با ..

ادامه مطلب

کم کردن کیفیت خبر رسان تلگرام با خروج سرورها از زیرساخت

بر اساس مصوبه تازه مرکز ملی فضای مجازی، به شرکت ارتباطات زیرساخت به خروج سرورهای خبر رسان تلگرام از مدار زیرساخت اقدام کرده که می‌تواند کم کردن کیفیت است..

ادامه مطلب

ثروتمندترین پادشاهان و شاهزادگان کنونی دنیا

آیا ثروتمندترین پادشاهان و شاهزادگان کنونی دنیا را می شناسید؟! همه فکر می کنند که بدنیا آمدن در یک خانواده سلطنتی به معنای در دست داشتن بلیط رسیدن به قدرت و ث..

ادامه مطلب

حکمی مبنی بر فیلتر خبر رسان تلگرام به ما نرسیده است / وزیر ارتباطات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تاکنون حکمی مبنی بر فیلتر خبر رسان تلگرام به ما نرسیده است. وزیر ارتباطات: حکمی مبنی بر فیلتر خبر رسان ..

ادامه مطلب

کجا ممکن است پیدایش‌کنیم

صادق زیباکلام، فعال سیاسی اصلاح طلب : مرتضوی زبان انگلیسی نمی داند، کجا برود؟! فریده غیرت، وکیل دادگستری : او آدم خاصی هست، نمی توانیم به هیچ قطعیتی راج..

ادامه مطلب

نفت یک درصد سقوط کرد

قیمت نفت روز دوشنبه که معاملات به دنبال حملات هوایی قدرت‌های غربی به سوریه با احتیاط گشوده شدند و همچنین با زیاد کردن شمار دکل‌های حفاری نفت آمریکا جهت تو..

ادامه مطلب

مهاجم مونستر اختلال روانی داشت / او هیچ گونه سابقه فعالیت‌های مرتبط با تروریسم نداشت ، نشریه آلمانی

نشریه «زود دویچه تسایتونگ» گزارش داد؛ فردی که شب گذشته (شنبه) یک ماشین ون را به میان جمعیت خارج از رستورانی در شهر مونستر آلمان رانده بود، به اختلال ر..

ادامه مطلب

پرسپولیس به خاطر استقلال تحت فشار است/ به عقاید برانکو احترام بگذاریم ، استیلی

سرمربی سابق پرسپولیس می‌گوید بخش زیادی از نارضایتی‌ها و انتقادها از این تیم به خاطر بازی‌های خوب استقلال است. استیلی: پرسپولیس به خاطر استقلال ..

ادامه مطلب

حمید جبلی اعتراض به ممیزی مجموعه کلاه قرمزی را تکذیب کرد

حمید جبلی هنرمند مشهور کشور و صداپیشه شخصیت های محبوب پسرخاله و کلاه قرمزی منشتر شدن ویدئویی شایعات موجود در اینترنت را راجع به این مجموعه تکذیب کرد. ..

ادامه مطلب

دلایل استعفایم را فردا اعلام می‌کنم/ نمی‌خواهم به علت بیماری شهرداری دچار رکود شود ، نجفی

به گزارش ایسنا، محمد علی نجفی صبحگاه امروز با حضور درحاشیه بهره برداری از 20 پروژه منطقه 8 با اشاره به استعفای خود در جمع خبرنگاران از خاطرات حجت اسلام و المس..

ادامه مطلب