جلد آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا

جلد: آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا بین الملل آمریکا انگلیس روزنامه گاردین

چرا راننده کامیون‌ها اعتصاب کردند؟

این روزها در هر نقطه ای از کشور شاهد اعتراض‌های کارگری هستیم. هر روز خبر می‌رسد که بخشی از اصناف جهت گرفتن حق و حقوق‌شان در حال اعتصاب هستند. در چند ..

ادامه مطلب

«تیام» در استقلال بماند برایش بهتر است/ اسکلت تیم حفظ شود ، حسن زاده

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با شرایطی که تیام در استقلال به دست آورد بعید می‌دانم خودش هم بخواهد جهت فصل بعد از این تیم جدا شود.  حسن ..

ادامه مطلب

زنی به وسیله برادرشوهرش به قتل رسید

به گزارش مهر، سرهنگ حسین ارجمند گفت: ماموران انتظامی از طریق مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ از وقوع یک فقره قتل در بخش «میمند» این شهرستان مطلع و سریعاَ جهت بر..

ادامه مطلب

اضطراب زنان به سلامت استخوان های آنها آسیب می زند

به گزارش مهر، محققان دانشگاه مسینا ایتالیا در این مطالعه به بررسی حدود ۲۰۰ زن بعد از سن یائسگی پرداختند. اضطراب زنان به سلامت استخوان های آنه..

ادامه مطلب

با احتکارکنندگان برخورد می‌کنیم/ گزارش اوضاع بازداشتی‌ها به رییس‌جمهور داده می‌شود ، وزیر دادگستری

وزیر دادگستری گفت: تحقیقاتی راجع به اوضاع بازداشتگاه‌ها انجام شده است است و گزارش‌های تکمیلی تحقیقات خدمت رییس‌جمهور ارائه می‌شود. وزیر دادگستری: ..

ادامه مطلب

با هنجارشکنان برخورد می‌کنیم ، اطلاعیه ناجا در آستانه ماه رمضان

نیروی انتظامی در آستانه ماه مبارک رمضان دراطلاعیه ای نحوه فعالیت هتل‌ها و رستوران‌ها در این ماه را اعلام و همچنان تاکید کرد: افراد دارای عذر شرعی از خوردن، آ..

ادامه مطلب

تصویربرداری «لیسانسه ها ۳» شروع می‌شود

تصویربرداری سریال «لیسانسه‌ها ۳» به کارگردانی «سروش صحت» اوایل مهرماه شروع می شود. تصویربرداری «لیسانسه ها ۳» شروع می شود عبارات مهم : زن..

ادامه مطلب

مرتضوی در تماس با همسرش شایعه سوءقصد در اوین را تکذیب کرد

با اشاره به شایعه سوءقصد به جان سعید مرتضوی در زندان اوین این مساله را تکذیب کرد و گفت: آقای مرتضوی حدود دو ساعت پیش با همسرش تماس گرفته و چنین خبری اصلا ص..

ادامه مطلب

«ایمونوگلوبین» نایاب شد ، خطر تولد نوزادان مبتلا به هپاتیت «بی»

رئیس شبکه هپاتیت کشور عزیزمان ایران از نایاب شدن آمپول جلوگیری از انتقال هپاتیت «بی» از مادر به نوزاد خبر داد و گفت: به علت در دسترس نبودن آمپول ایمونوگلو..

ادامه مطلب

&quot، حکمت&quot، کی&quot/ مان پاره شد، صبر دان&quot، تان اقتضا می کند به پروند

روزنامه اطلاعات با اشاره به سخنان محسنی اژه که عدم برخورد با احمدی نژاد را از روی حکمت خوانده است نوشت:سخنگوی محترم قوه ی قضاییه در مورد برخورد با..

ادامه مطلب