جلد آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا

جلد: آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا بین الملل آمریکا انگلیس روزنامه گاردین

چرا توتال جهت خروج از فاز ۱۱ جریمه نشد؟

حضور غول‌های نفتی در ایران، توسعه میادین نفتی و گازی، زیاد کردن صادرات و قدرت گرفتن کشور عزیزمان ایران در بازارهای جهانی حلقه‌های یک زنجیره بودند که خرو..

ادامه مطلب

کم کردن قیمت نفت در پی رشد ذخایر آمریکا

قیمت‌های نفت روز چهارشنبه تحت تاثیر عرضه روبه رشد در آمریکا و انتظارات جهت تسهیل محدودیت تولید از سوی اوپک، کم کردن پیدا کرد. کم کردن قیمت نفت در پی ر..

ادامه مطلب

۵ تفاوت اوراق «مسکن» و «ملی»

به گزارش دنیای اقتصاد ؛ دومین مسیر عرضه اوراق تسهیلات خرید مسکن، برابر متقاضیان گشوده شد. متقاضیان وام بدون سپرده مسکن که تاکنون تنها به اوراق بانک مسکن با ..

ادامه مطلب

نفت یک درصد سقوط کرد

قیمت نفت روز دوشنبه که معاملات به دنبال حملات هوایی قدرت‌های غربی به سوریه با احتیاط گشوده شدند و همچنین با زیاد کردن شمار دکل‌های حفاری نفت آمریکا جهت تو..

ادامه مطلب

میزان مالیات بر حقوق در سال ۹۷ چقدر خواهد بود؟

رییس کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷، میزان مالیات بر حقوق و زیاد کردن حقوق در سال آینده را تشریح کرد. میزان مالیات بر حقوق در سال ۹۷ چقدر خواه..

ادامه مطلب

تکلیف قیمت بنزین روشن شد؟

افزایش ۵۰ درصدی قیمت بنزین که قرار بود مجلس امروز بر آن مهر تایید یا رد بزند، همچنان در حد حدس و گمان باقی ماند. هرچند در برنامه ششم این اختیار به دولت..

ادامه مطلب

هندوانه شب یلدا به بازار رسید ، خیار و گوجه فرنگی صدر نشین بازار

در هفته های اخیر قیمت بعضی محصولات نظیر گوجه فرنگی، خیار و انار به باعث کمبود در میدان دستخوش عوض کردن و تحولاتی قرار گرفته است. خیار و گوجه فرن..

ادامه مطلب

دولت فقر مطلق را نشانه گرفته است / وزیر تعاون

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از بین بردن فقر یکی از مهم‌ترین اهداف دولت است که در حوزه کم کردن فقر مطلق تاکنون سوءتغذیه و مسکن حمایتی را مورد..

ادامه مطلب

رکورد مصرف بنزین ۱۶شهریور شکسته شد

مدیر تامین و توزیع سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی می گوید: روز پنجشنبه، ۱۶شهریور، رکورد مصرف ۱۰۴ میلیون و ۷۰۰ هزار لیتر بنزین در کشور زده شد. ..

ادامه مطلب

وام درمان و تحصیل ۱۰ میلیون تومان شد

شورای پول و اعتبار سقف فردی تسهیلات قرض‌الحسنه مهم (درمان، تحصیل،‌ ودیعه مسکن و … ) را از ۲۰ میلیون ریال به ۱۰۰ میلیون ریال زیاد کردن داد ..

ادامه مطلب