جلد آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا

جلد: آمریکا اکوادور روزنامه رسانه های آمریکا بین الملل آمریکا انگلیس روزنامه گاردین

کی‌روش در جام ملت‌های آسیا سرمربی تیم ملی است

پس از برگزارى جلسه با مقامات تصميم گير در خصوص نمايش بازي ايران و پرتغال در ورزشگاه يكصد هزار نفرى اطلاع رسانى خواهد شد. کی روش در جام ملت..

ادامه مطلب

«تیام» در استقلال بماند برایش بهتر است/ اسکلت تیم حفظ شود ، حسن زاده

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با شرایطی که تیام در استقلال به دست آورد بعید می‌دانم خودش هم بخواهد جهت فصل بعد از این تیم جدا شود.  حسن ..

ادامه مطلب

پرسپولیس به خاطر استقلال تحت فشار است/ به عقاید برانکو احترام بگذاریم ، استیلی

سرمربی سابق پرسپولیس می‌گوید بخش زیادی از نارضایتی‌ها و انتقادها از این تیم به خاطر بازی‌های خوب استقلال است. استیلی: پرسپولیس به خاطر استقلال ..

ادامه مطلب

جشن تولد قلی زاده در تمرینات ریکاوری تیم ملی (تصاویر)

امروز بازیکنان مدنظر کادر فنی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در مرکز پک به تمرین پرداختند. جشن تولد قلی زاده در تمرینات ریکاوری تیم ملی (..

ادامه مطلب

بیل در تابستان رئال مادرید را ترک می‌کند

نشریه معتبر اسپانیایی مدعی شد کلوب رئال مادرید با فروش تابستانی گرت بیل مخالفتی ندارد و قصد دارد با نظرات مدیر برنامه‌های او کنار بیاید. بیل در ت..

ادامه مطلب

آیا برانکو از محبوبیت مربیان خارجی در کشور عزیزمان ایران هراس دارد؟

برانکو ایوانکوویچ باز هم به استقلال تاخت و شفر هم تلاش کرد با طعنه از کنار او بگذرد. آیا برانکو از محبوبیت مربیان خارجی در کشور عزیزمان ایرا..

ادامه مطلب

درخشان از هدایت نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران استعفا داد

به گزارش ایسنا، در ادامه نابسامانی های کلوب و درگیری های مربوط به مالکیت این باشگاه، حمید درخشان هم از هدایت این تیم کناره گیری تا اوضاع نفت پایتخت کشور ..

ادامه مطلب

چند پرسش از علی کریمی

علی کریمی و به راه انداختن سر وصدای زیاد در فوتبال ایران. او شمشیر به کمر بسته و دارد از بی عدالتی ها می گوید. از بخور بخورهایی که در این فوتبال وجود د..

ادامه مطلب

همه جهت داربی ۸۵ هیجان داریم/ تعداد گل نه، فقط بردن مهم است ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری داربی ۸۵ گفت: همه جهت بازی فردا هیجان داریم. برانکو: همه جهت داربی ۸۵ هیجان داریم/ تعداد گل نه، فقط بر..

ادامه مطلب

شفرینگ! ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.07.22

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.07.22 /شفرینگ! ایران | روزنامه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات عکس صفحه نخست روزنامه های ورزش..

ادامه مطلب